INSPIRACJE Z PRZESZŁOŚCI

Pomimo niesprzyjających warunków, nieprzerwanie poszukujemy inspiracji i staramy się wdrażać je w poszczególnych projektach.

Mamy wrażenie, że po czasie przymusowej kwarantanny, większość z nas spragniona będzie podróży. Bardzo dobrze się składa, bo właśnie pracujemy nad powstającym we Wrocławiu wehikułem czasu! Już niebawem odwiedzając rynek będziecie mogli cofnąć się na kartach historii i przenieść się do średniowiecznej karczmy. My zadbamy o wystrój z minionej epoki, a właściciele lokalu raczyć Was będą wybitnym jadłem i trunkami.

Więcej nie zdradzamy, czekamy na lepsze czasy, a w poszukiwaniu inspiracji przeglądamy stare, zakurzone księgi. Uzbrójcie się w cierpliwość, dbajcie o siebie, śledźcie nasze poczynania i szykujcie monety, coby dać je karczmarzowi.

INSPIRACJE Z PRZESZŁOŚCI

INSPIRACJE Z PRZESZŁOŚCI

Pomimo niesprzyjających warunków, nieprzerwanie poszukujemy inspiracji i staramy się wdrażać je w poszczególnych projektach. Mamy wrażenie, że po czasie przymusowej kwarantanny, większość z nas spragniona będzie podróży. Bardzo dobrze się składa, bo właśnie pracujemy nad powstającym

NIEWINNI CZARODZIEJE 2.0

NIEWINNI CZARODZIEJE 2.0

Może są tutaj tacy, którzy jeszcze tego nie wiedzą...WSPÓŁWINNI jesteśmy popełnienia tego projektu i z dumą się do tego przyznajemy! :) Niewinni Czarodzieje 2.0 Warszawo, jak się Wam podoba miejsce, które mieliśmy okazję wyczarować wraz z